Love, love, love...

18:43


Choć walentynki dawno minęły, chciałam Wam przedstawić książkę, która od pierwszej aż do ostatniej strony jest wypełniona miłością.Nawet okładka mówi sama za siebie czerwonym kolorem oraz sercem (niekoniecznie takim, które umiemy narysować bez problemu :)).

Jeśli jesteś singielką, w związku czy po rozstaniu ta książka jest stworzona dla Ciebie.Może posłużyć jako dobra zabawa lub (ewentualnie) terapia :)

W środku znajdziesz wiele stron do rysowania, wycinania i uzupełniania pustych pól.Nauczysz się flirtować w 5 minut, narysujesz wykres Twojego związku lub opiszesz swojego ex w najbardziej wulgarnych słowach :)

A na koniec jeszcze napiszę krótką historię z jednej ze stron książki noszącej tytuł ,,Złote jabłko":


,,Wyobraź sobie, że jesteś złotym jabłkiem na szczycie drzewa.
Wszyscy pragną złotego jabłka, ale nikt nie może go dosięgnąć.
Ci ludzie mogą zebrać tylko te spleśniałe jabłka, które upadły.
Ponieważ nie mogą dosięgnąć złotego jabłka, przyjmują te zgniłe...
Aż zjawia się ktoś, kto wspina się na sam szczyt, by cię zdjąć...
Oto, kto jest wart twojej uwagi.Koniec.''


A teraz kilka słów od autora:
,,Ta książka jest o związkach.O tym jak ludzie się spotykają i coś zaczyna iskrzyć! Zakochujecie się, potem zrywacie ze sobą, wyjecie z rozpaczy do księżyca, by następnie wziąć się w garść i z otwartym sercem ponownie rzucić się w wir randkowania.Chodzi o randki i odrzucenia, i o wszystkie te radości i bzdury, które ze sobą niosą.Książka ta sprawi, że będziesz się śmiać i płakać jednocześnie, dzięki niej wylejesz tu wszystkie swoje najskrytsze myśli, a swobodnym bazgraniem odpędzisz od siebie obawy o samotnie spędzanych nocach.Ta książka będzie twoim najlepszym przyjacielem i doradcą,krótko mówiąc, ta książka pozwoli ci poczuć się lepiej, gdy twoje serce czuje, że jest poobijane po szalonej jeździe, jaką jest miłość.''

Możesz kupić ją już w Empiku: ,,ABC moich uczuć''

                                                  Kontakt i współpraca: ksiazek1999@onet.pl

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Jaka cudowna książka. Chyba sobie ją kupię.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna graficzna ksiazka ;) heh ;) ale chyba jestem za stara na tego typu lekture ;) zapraszam do mnie pozostacsoba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. też mam tę książkę :D super jest :)
  http://jestem-folta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie spodobały mi się zacytowane słowa z książki. Jeszcze nigdy o niej nie słyszałam, ale wydaje się być warta uwagi.
  Pozdrawiam ciepło (:
  calkiemzwyczajnadziewczyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Unglaublich, aber wahr Gott ist immer groß. Nach mehreren Versionen meiner Bewerbung von der Bank, erhielt ich ein Darlehen durch diese sehr nette Dame, Mrs. Lombardi. Für weitere Informationen wenden Sie sich bitte an ihr per E-Mail an: marilinetricha@mail.ru es Darlehen in Höhe von € 3.000 bis € 3.000.000 bis jemand in der Lage zur Rückzahlung es mit Interesse an einer niedrigen Rate von 2 bietet % nicht, dass die Nachricht zweifeln. Dies ist eine perfekte Realität. Verbreiten Sie das Wort an Freunde und Familie, die in Not sind.
  Gott segne Sie.

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)
Obraźliwe komentarze zostaną usunięte.
Zakaz kopiowania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...