On the beach in September

18:55


Przychodząc dwa razy w tygodniu ze szkoły o 16 jedyne o czym myślę to zdążyć z pracą domową i nauką na następny dzień.Osobiście wolałabym dobę, która miałaby więcej niż 24 godziny - wtedy zdążyłabym z obowiązkami szkolnymi, serialami, zdjęciami i oczywiście blogiem.Staram się pisać raz w tygodniu, choć gdybym tylko miała czas na pewno pisałbym częściej.W okresie zimowym pojawi się pewnie więcej zdjęć mojego autorstwa, więc na ile będzie to teraz możliwe postaram się o jak najwięcej zdjęć plenerowych tak jak w poprzednich i dzisiejszym poście.Jutro natomiast wybieram się wieczorem na wystawę do Pałacu Zamoyskich, z którego zdjęcia na pewno się pojawią, a jeśli chcecie być na bieżąco - dodajcie mnie na snapchacie: justyna.ksiazek Po roku zdecydowałam, że go udostępnię, gdyż niedawno zaopatrzyłam się w nowy telefon z 13 mpx, więc jakość powinna być zadowalająca :)


You Might Also Like

9 komentarze

 1. Znam dokładnie problem braku czasu :/ Najlepiej sobie rozplanować każdy dzień, ale wtedy też jest ryzyko popadnięcia w rutynę. Zdjęcia jak zawsze piękne :)

  http://wazkowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia :)
  W wolnej chwili zapraszam do siebie http://weronika-jaks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne zdjęcia. Naprawdę bardzo ładnie wyglądasz. Zazdroszczę Ci włosów. Od roku próbuję zapuścić do mniej więcej takiej długości jak masz ty i muszę przyznać, że całkiem nieźle mi idzie. Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  likeaskyskyscraper.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne, chciałoby się powiedzieć słoneczne włoski ♥
  Pozdrawiam
  http://wear-owska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia! Ojj problem braku czasu jest mi, aż za dobrze znany! Przydałoby się dodatkowe 12h dnia :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku mam tak samo, kiedy przychodzę ze szkoły nie mam na nic czasu i najczęściej kończy się na tym, że robię te najpotrzebniejsze rzeczy albo z połową się nie wyrabiam. Czasami po prostu marze żeby dzień trwał dłużej.
  I oczywiście genialne zdjęcia jak zawsze 💕
  http://letmebedreamer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zdjęcia ;)
  _________________________________
  http://sns-samnasam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)
Obraźliwe komentarze zostaną usunięte.
Zakaz kopiowania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...