Sweet Yellow Pikachu

13:34


Hi hello how are you? I hope fine :)
Hej co słychać? Tak, wiem, że nie piszę teraz często, ale jestem pewna, że większość obecnie też tak ma.Koniec roku szkolnego zbliża się nieubłagalnie szybko, więc oczywistym jest to, że chcielibyśmy aby nasze oceny wyglądały w miarę ładnie na świadectwie :) Nigdy bym nie pomyślała, że jednym z przedmiotów, na który będę się musiała nauczyć będzie religia.Tak, dobrze słyszeliście :D Nigdy przez te 10 lat, które miałam ją w szkole nie musiałam się uczyć na religię bo wydawało mi się, że to jest oczywiste.Przecież całe życie będziemy mieli z nią do czynienia i już od najmłodszych lat codziennie się z nią stykaliśmy, stykamy i będziemy stykać aż do naszej śmierci.Myślałam tak do pewnej lekcji religii, na której usłyszałam, że będziemy pisać sprawdzian.W pierwszej chwili pomyślałam, że to jakiś żart, ale po dłuższej chwili zdałam sobie sprawę, że jednak nie i właśnie w tym tygodniu muszę go poprawić :) Można pomyśleć, że jak źle poszedł mi sprawdzian to znaczy, że nie znam modlitw, sakramentów i wielu innych elementów, które składają się na całość.Wręcz przeciwnie.Problem polega jednak na tym, że nie umiem tego ubrać w słowa i po prostu powiedzieć  lub napisać :) Brzmi całkiem zabawnie, ale tak po prostu jest i zdaję sobie sprawę, że spora część społeczeństwa też ma czasami z tym problem :) No ale zakończmy już ten temat i przejdźmy do ciekawszej części a mianowicie WYCIECZKI (to brzmi tak pięknie).Uwielbiam podróżować, chociaż to za duże słowo bo zbyt wiele w swoim życiu nie zwiedziłam :) Mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni i zobaczę wiele ciekawych miejsc.Nasza wycieczka klasowa będzie pod koniec tego tygodnia, 2-dniowa i w bardzo bliskim rejonie, ale spędzę ją ze świetnymi osobami, więc na pewno będzie udana :) Trzymajcie kciuki za moją religię i dajcie znać co u Was się ciekawego wydarzyło  :)


You Might Also Like

13 komentarze

 1. Takie proste rzeczy zawsze są trudne do napisania. :) Śliczne onesie. :D

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać jak najlepszą ocenę z religii:) Mi też bardzo zależało na ocenach, ale jestem już tak zmęczona poprawianiem, że powoli to sobie odpuszczam ;p

  W wolnej chwili zapraszam do mnie :)
  http://sysiadelrey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w szkole też jest teraz poprawianie ocen, zaliczenia itp.
  Piękny onesie! <3
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. jeju jakie cute onesie ♥
  http://dirtyunicorns.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za sprawdzian i oczywiście życzę miłej wycieczki!
  Ps.: Naprawę uroczy z ciebie Pikachu :D

  __________
  http://pro-realistycznie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z lekcji religii zrezygnowałam kilka lat temu i była to jedna z lepszych decyzji. Religia w szkole kompletnie mi nie odpowiadała i była tylko niepotrzebnym zapychaczem. Teraz czas, który poświęciłam na przygotowywanie się do tych lekcji mogę przeznaczyć na przedmioty, które są dla mnie ważne i interesujące:)
  Uroczo wyglądasz w tym onesie. Udanej wycieczki!
  http://littlecarmenxo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście uważam, że religia jest najmniej potrzebnym przedmiotem w szkole. Te dwie godziny tygodniowo powinny być przeznaczone na inne lekcje, z których np. będziemy zdawać maturę. Sama wypisze się chyba w następnym roku z tej lekcji. Fajne zdjęcia :)!
  agnieszkaa-es.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post. Mam nadzieję,że wszystko zaliczyłaś dobrze ;)
  W wolnej chwili zapraszam :
  http://angelikamajkowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie sprawdzian z religii jest normalką! ;o Ale nasz ksiądz wyluzował i pozwalał nam na 15 minut przed końcem wyjąć podręcznik ;d
  Zdjęcia super, jak i modelka ;)
  Zapraszam do siebie http://werablogerkaa.blogspot.com/2016/06/po-na-po.html

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)
Obraźliwe komentarze zostaną usunięte.
Zakaz kopiowania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...